Home sport “Полісся” поділили очки у домашньому матчі з “Дніпро-1”

“Полісся” поділили очки у домашньому матчі з “Дніпро-1”

358
0

17-ий тур чемпіонату України знову відкриває матч за участі житомирського “Полісся”. У п’ятницю 8 грудня “вовки” у центральному протистоянні туру приймали на своєму полі “Дніпро-1”.

Традиційно для “Полісся” переважна частина матчу пройшла у щільній боротьбі з великою кількістю фолів. Так, уже на 8-ій хвилині гри арбітр призначив небезпечний штрафний у бік воріт дніпрян. Козак перекинув стінку суперника, однак кіпер гостей парирував удар 59-ого номера “вовків”.

Небезпечно відповів “Дніпро” на 37-ій хвилині першого тайму. Форвард дніпрян Рубчинський отримав гарну розрізну передачу від свого партнера та вийшов на побачення з Бойком. Проте Денис впевнено зіграв на виході, закривши своїм тілом простір для польоту м’яча, після спроби нападника суперника закинути круглого йому “за комірець”.

З рахунком 0:0 все ж закінчилась перша половина гри. Такий результат був закономірний, адже явної переваги з боку жодного з колективів не було.

Другий тайм розпочався за переваги “Дніпра”. На 49-ій хвилині був забитий перший м’яч у цій зустрічі. Після прострілу з флангу відзначився нападник гостей Філіпов.

“Полісся” ринулись відіграватись, і на 61-ій хвилині їм це вдалося. Лукас Тейлор, опинившись у центрі поля, перехопив м’яч у одного з суперників, пробіг до воріт дніпрян, відштовхнувши на шляху ще одного з опонентів пробив низом повз воротаря “Дніпра” та зрівняв рахунок на табло – 1:1.

На 79-ій хвилині, після відносного штилю у грі за рахунку 1:1, знову стало гостро. У карному майданчику захисник “Дніпра” збив Шастала, який з’явився на заміну у другому таймі. Рефері призначив пенальті, однак після VAR відмінив своє рішення.

За рівного результату так і закінчилась гра (1:1). По одному заліковому балу забирає кожна із команд. У турнірній таблиці за підсумками матчу “Полісся” посідає 3 місце з 32 очками, “Дніпро-1” – перший, у них 34 пункти у таблиці.

Previous articleІсторія художниці, яка виявила свій талант під час боротьби зі складною хворобою