Головна sport За сприяння депутата від «Нашого краю» на Житомирщині відбувся фестиваль Workout-2021

За сприяння депутата від «Нашого краю» на Житомирщині відбувся фестиваль Workout-2021

141
0

Днями у Любарській громаді відбувся традиційний молодіжний фестиваль  Workout – 2021. Захід пройшов за сприяння депутата Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігоря Ходака. 

Цьогоріч у змаганнях участь взяли майже півсотні спортсменів з Житомира та сіл Любарської громади, наймолодшому з них 8 років. Також з кожним роком цим видом спорту цікавляться все більше дівчат. Учасники порадували глядачів своїми виступами. Гості з Житомира показали майстерність, любарці похвалилися своєю. Переможці отримали грамоти та кубки, а глядачі – масу вражень.

Серед переможців є і дівчина, Аніна Богульська, а також брати – Ярослав і Тарас Біленький – і Дмитро та Артем Грінченки. Тож цей вид вуличного спорту на Житомирщині можна вважати сімейним.

Як зазначають організатори, дуже важливо, що в громаді є молодь, яка пропагує здоровий спосіб життя та залучається до активного проведення вільного часу.

Довідка. Street workout — (укр. Вуличне тренування) — це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об’єктах – шкільних дворах, парках, спортивних майданчиках. Включає тренування на турніку, брусах тощо на свіжому повітрі.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here