Home ekonomika З 20 грудня житомиряни можуть перереєструвати авто в Дії

З 20 грудня житомиряни можуть перереєструвати авто в Дії

300
0

З 20 грудня в Україні запрацював новий сервіс, за допомогою якого кожен може отримати номерний знак та свідоцтво про реєстрацію авто у відділенні Укрпошти або кур’єром на вказану адресу, – повідомляє РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області

“Підписання договору купівлі-продажу відбувається виключно в застосунку Дія. Для цього необхідно розпочати процес купівлі-продажу у застосунку, дотримуватися підказок Дії та засвідчити проєкт договору Дія.Підписом. Далі адміністратори сервісних центрів МВС опрацьовують інформацію. Громадянам залишиться тільки домовитись про передачу та отримання коштів”, – зазначають у сервісному центрі МВС.

При цьому номерний знак на авто можна залишити, або забронювати новий із спеціальною серією DI з платною чи безкоштовною комбінацією. Також можна обрати або електронне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, або виготовлене на бланку.

Свідоцтво про реєстрацію автомобіля та державні номерні знаки громадянин отримає вже за кілька днів за допомогою поштової доставки.

Також зазначається, що послуга перереєстрації можлива при першому продажі авто в календарному році, тобто скористатися перереєстрацією зможуть лише ті, хто продає чи купує автомобіль вперше за рік.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання – на сайті Головного сервісного центру МВС.

Підписуйтесь на «Перший Житомирський» у соцмережах:
Telegram
Facebook
Instagram
YouTube
TikTok

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here