Новорічних заходів у Житомирі не організовуватимуть, а подарунки отримають лише діти-пільговики – Міськрада

1775
0

У Житомирській міськраді під час зустрічі із журналістами перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська повідомила про те, що у цьому році мерія не планує організовувати ніяких новорічних заходів.

Як зазначає Ольшанська, всього з міського бюджету було виділено 370 тисяч гривень на 2,5 тисяч подарунків, а також на проведення майстеркласів для дітей у Домі української культури, Палаці культури і підліткових клубах. Закуплені подарунки отримають виключно діти пільгових категорій: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування і діти загиблих військовослужбовців:

“У країні йде війна, саме тому було прийнято, заздалегідь, рішення, що ніяких заходів у місті не буде, кожна родина буде святкувати в своєму родинному колі, міських заходів не планується. З бюджету Міської ради виділено 370 тисяч – це на дві з половиною тисячі подарунків, а також на проведення майстеркласів для наших дітей: це Дім української культури, Палац культури і підліткові клуби. Подарунки, які були закуплені, вони були закуплені виключно для дітей пільгових категорій – це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування і діти загиблих. Інших коштів з місцевого бюджету не виділялось, не витрачалось і точно не буде”, – говорить заступниця мера.

Також вона зазначила, що для майстеркласів було закуплено лише роздатковий матеріал, такий як папір, ручки, фломастери тощо.

Підписуйтесь на «Перший Житомирський» у соцмережах:
Telegram
Facebook
Instagram
YouTube
TikTok

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here