Home Скандали Це не земля Гідропарку: Сухомлин про будівництво нового реабілітаційного центру для військових

Це не земля Гідропарку: Сухомлин про будівництво нового реабілітаційного центру для військових

2741

У Житомирі  на межі Гідропарку та обласного Центру вертебрології планують побудувати  реабілітаційний центр для військових.  Після того, як влада  офіційно заговорила про будівництво, то думки людей розділилися. Деякі були задоволені будівництвом, а деякі навпаки проти.

Про це під час засідання сесії розповів Сергій Сухомлин:

“Ця земля належить громаді й не використовувалася як паркова зона. Це одна із пріоритетних земельних ділянок як для Житомира, так і для Литви, яка розглядає можливість фінансування будівництва такого центру у Житомирі.  У суботу ми провели пресконференцію запросили всіх журналістів та показали, що це за земельна ділянка. Ця ділянка землі ніколи не була Гідропарком.  Ділянка знаходиться  за парканом тут  ніколи не було, ні об’єктів, ні доріжок. Після того, як  це побачили люди трохи почалося обурення. Просто люди не зрозуміли до кінця суть питання. Тому  ми зібрали всіх людей,  які писав коментарі у соціальних мережах. У суботу виїхали  й все показали. Звісно,  частина з людей  не приїхала, а частина приїхала.  Це не земля фактично Гідропарку.  Будівництво реабілітаційного центру необхідне для міста. Це те що потребує місто сьогодні”,- пояснив Сухомлин. 

Дивіться також: Сухомлин розповів про Центр реабілітації та реконструкцію Гідропарку. ВІДЕО

Нагадаємо, арочний тунельний фонтан, який був у концепції і проєкті реконструкції Нового бульвару, досі не відкрили: у 2021 році обіцяли “за тиждень” тестувати, потім відкладали на весну, потім повідомили про недостачу 3 млн грн. Здачу набережної річки Тетерів відтягували роками.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here