Головна Гроші Де придбати якісне газове обладнання від українських та міжнародних виробників?

Де придбати якісне газове обладнання від українських та міжнародних виробників?

621
0

Котли, водонагрівачі, газові плити, сигналізатори, модеми дистанційної передачі даних, лічильники та інші прилади можна придбати в 104.ua Клієнтських просторах Житомирської області. Консультацію можна отримати за номером контакт-центру: 0 800 304 104. Усе обладнання сертифіковане та відповідає міжнародним стандартам якості.

Персональні менеджери допоможуть швидко та кваліфіковано підібрати необхідне газове обладнання, що допоможе збільшити енергоефективність вашої оселі і забезпечити безпечне використання газу в побуті.

«Ми співпрацюємо з багатьма виробниками як вітчизняних, так і світових брендів, такими як Vaillant, Viessmann, Bosch, Ariston, а також Рівнетерм, Житомир-АТЕМ. У нас можна також придбати твердопаливні та електричні котли», – зазначає Наталія Гальська керуюча групи по обслуговування клієнтів.

У 104.ua Клієнтських просторах  можна не лише придбати якісне газове обладнання, а й замовити послугу встановлення та подальшого сервісного обслуговування обладнання. Роботи виконують фахівці АТ «Житомиргаз», які мають необхідні дозволи та досвід роботи з газовим обладнанням, а також сучасну матеріально-технічну базу.

Бережіть себе та рідних, подбайте про ефективне та безпечне споживання газу в своїй оселі!

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here