Головна Цікаво Деруни, борщ та пані в капелюшку: 5 найдивніших пам’ятників Житомирщини

Деруни, борщ та пані в капелюшку: 5 найдивніших пам’ятників Житомирщини

579
0

У Житомирській області є не тільки гарні туристичні локації, а й незвичні пам’ятники та та фігури.

Перший житомирський підібрав для вас топ-5 незвичних пам’ятників Житомирщини.

Пані в капелюшку. У Житомирі на каскадних сходах біля річки Кам’янки встановили фігуру дівчини в капелюшку. Дівчина на лаві читає поезію, поруч із нею – пес. Фігура символізує чотири пори року.

Рецепт борщу. У Коростишеві є пам’ятник з сірого граніту – являє собою стіл, на якому стоїть казан, миска та притулений до столу картуш з викарбуваним рецептом українського борщу.

Бердичівське пиво. Не далеко від дивовижних пам’ятників відійшов й Бердичів. Тут встановили пам’ятник на честь відомого Бердичівського пива.

Дерун. Коростень – місто, де щорічно святкують міжнародний фестиваль дерунів. Тут можна поласувати древлянськими смаколиками з  грибами, сиром, капустою, грузинськими, сингаївськими, зі сметаною та рибою. У парку стоїть пам’ятник деруну, який щорічно збирає біля себе тисячі туристів. 

Картопля. Овруч – місто, біля кордону досить невелике. Проте, щорічно сюди з’їдаються туристи аби поласувати стравами з картоплі. Два роки тому на День міста тут відкрили пам’ятник картоплі. Його встановили на честь щорічного фестивалю “Пані картопелька”. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here