До Перемоги: в житомирському дитсадку зліпили та передали 7000 тисяч вареників на передову

1146
0

В одному з житомирських  садочків щодня ліплять сотні вареників. Всі смаколики передають нашим захисникам 95-ї бригади.  Вареники готують з картоплею та шкварками.

Перший Житомирський побував у дитячому садку та поспілкувався з директоркою і кухарями, які готують вареники. Директорка житомирського ДНЗ №10 Наталія Гуть розповіла, що до цієї акції долучилися працівники та матері, чиї сини та чоловіки на війні. Всі вареники передають військовим із 95-ї бригади. 

“Серед працівників нашого садочка є матері та дружини, чиї сини та чоловіки служать в Збройних силах України та безпосередньо в 95-й бригаді. Звісно, підтримуємо не тільки своїх чоловіків, але й всіх військових, які захищають нас. Працівники нашого садочка ліплять вареники, які  ми передаємо на передову»,  – говорить директорка.

З борошном для вареників дитсадка допомагає меценат. До акції долучилися самі батьки та працівники садочка. Ліплять вареники кожен окремо вдома.

Нам допомагає також Ігор Гундич. Він неодноразово  привозив нам борошно, а уже начинку нам допомагають організувати батьки та самі працівники. Вареники ліпимо у себе вдома. Минулого разу до Дня десантно-штурмових військ нашим хлопцям передали -є7000 вареників. Перед цим на передову хлопцям відправили приблизнот 6500  вареників”, – розповіла Наталія Гуть.

Кухарі садочку, які після роботи вдома ліплять вареники кажуть, що секрет приготування простий – максимум любові та смачної начинки. “Ми ліпимо вареники для наших захисників та молимося за них! На ліплення вареників витрачаємо 3-4 години. Ми вкладаємо у процес всю свою душу, а іноді й співаємо. Начинка у нас різна: картопля, підчеревина, шкварки. Вареники – це наша українська страва, яку полюбляють чоловіки”, – говорять кухарі дитсадка №10.

Директорка садочка додає, що вареники будуть варити та передавати, аж до нашої перемоги.

Дивіться також: Як облаштували укриття в садочках: дитяча кімната, з казковими героями стінах, партами та іграшками, бойлером з гарячою водою.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here