Головна Цікаво Інтернет, чай, аптечки, ігри – рятувальники показали Пункти Незламності на Житомирщині

Інтернет, чай, аптечки, ігри – рятувальники показали Пункти Незламності на Житомирщині

908
0

На Житомирщині, як і по всій країні, розгорнули Пункти Незламності. Вони мають працювати цілодобово та завжди відкриті для тих, хто потребує допомоги в разі відключення електроенергії.

У пунктах – освітлення, інтернет, чай, місця для віпочинку, а в деяких навіть продумали, чим розважити дітей.

“Тут можна зігрітися, підзарядити мобільні гаджети, є вода, освітлення, місця для відпочинку, аптечки, забезпечення для мам та дітей. Передбачається наявність Інтернету”, – повідомили в ДСНС області.

Наразі на Житомирщині діють також 5 мобільних Пунктів Незламності – у містах Житомир, Новоград-Волинський, Бердичів, Коростень. До кінця доби запрацюють ще такі ж мобільні пункти у Житомирі (мікрорайон Крошні), Малині та Овручі. Також можна звернутися за допомогою у ще 321 стаціонарний Пункт Незламності на території області. Комплектування та функціонування пунктів здійснюється з урахуванням наявного ресурсу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Знайти найближчий для себе пункт можна на спеціальному сайті – nezlamnist.gov.ua. Також на інтерактивній мапі сайту, окрім ПН, міститься інформація про найближчі АЗС, аптеки і магазини, які працюватимуть на генераторах. На сайті ви знайдете відповіді на всі актуальні питання, щодо функціонування ПН.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here