Головна Війна Сухомлин пояснив, як правильно вмикати прилади після включання електрики

Сухомлин пояснив, як правильно вмикати прилади після включання електрики

93
0

Аби убезпечити свою техніку від перепадів напруги, не варто після ввімкнення світла відразу вмикати всі електринні прилади.

Про це в коментарі першому Житомирському розповів мер Сергій Сухомлин:

“Якщо у Вашому помешканні вимкнули електропостачання, краще відключіть електроприлади з розетки, аби запобігти їх пошкодженню через перепади напруги. Звичайно, після подачі енергії в будинок, не можна відразу все вмикати та заряджати. Треба почекати 10-15 хвилин.Пральну машинку взагалі краще вмикати вночі”, – розповів мер.

Також енергетики Львівщини радять, для додаткового захисту побутових електроприладів та електропроводки о встановити реле напруги (так званий відсікач) та пристрої захисного вимкнення. Їх можна монтувати у своїй електромережі, але цю роботу краще довірити кваліфікованим спеціалістам. Після того, як подачу електроенергії відновили, вмикайте електроживлення поступово:  спочатку освітлення, потім прилади з невисокою потужністю. А пилососи, пральні машини, обігрівачі та інші потужні прилади краще взагалі не вмикати у перші години після відновлення електропостачання.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here