Головна Цікаво На google-картах показали супутникові знімки всіх стратегічних пунктів росії

На google-картах показали супутникові знімки всіх стратегічних пунктів росії

913
0

Важкий атомний ракетний крейсер ВМФ РФ Петр Великий

У сервісі Google Maps видно всі стратегічні об’єкти рф у максимально чіткій якості. Видно все: різноманітні пускові шахти міжконтинентальних балістичних ракет, командні пункти, секретні полігони, базу зберігання ядерних боєприпасів. Зображення можна роздивитися з роздільною здатністю близько до 0,5 метра на піксель. До цього часу вони відображались у рази в гіршій якості, яка не дозволяла розібрати та розгледіти всі деталі. Навіть можна пошукати бункер Путіна.

Про це повідомляє АрміяInform:

Віднедавна, з початком широкомасштабного вторгнення росії в Україну, на Google Maps видно всі стратегічні об’єкти росії та її могутньої армії. Для прикладу, завдяки знімкам можна оцінити «прогрес» робіт на єдиному російському авіаносці «Адмірал Кузнецов. Для охочих є також можливість оцінити, як із супутника виглядає російський винищувач нібито п’ятого покоління Су-57 на льотно-випробувальному центрі міноборони рф”.

Звісно ж, для пересічних мешканців і простих читачів Інтернету такі знімки навряд чи мають стратегічну цінність, бо військові супутники мають значно кращу роздільну здатність. Але є й такі люди, яким водночас точно буде цікаво «побродити» за допомогою Google Maps по секретних місцях рф.

«Прогрес» робіт на єдиному російському авіаносці «Адмірал Кузнецов»
 База зберігання ядерних боєприпасів поблизу Мурманська
Російський винищувач нібито п’ятого покоління Су-57 на льотно-випробувальному центрі міноборони рф
Пускова позиція міжконтинентальної балістичної ракети

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here