Головна Цікаво На Житомирщині знайшли кістки ще одного мамонта. ВІДЕО

На Житомирщині знайшли кістки ще одного мамонта. ВІДЕО

1980
0

Рештки кісток мамонта знайшли на Житомирщині у парку в Коростені, коли почали копати котлован під встановлення 50-метрового флагштоку для прапора.

Натрапили на кістки будівельники. Науковці інституту археології ж переконані, що за складом та розміром кістки належали саме мамонту.

Про це повідомляє «Суспільне».

“Вони ще в дуже гарному стані, не трухлі. Ми можемо сподіватися, що при розкопках, які будуть проводитися у жовтні, ми зможемо отримати якийсь кістковий матеріал у гарному стані. Також важливо те, що воно знаходиться на шаруваннях, які належать до льодовикового періоду”, – розповів старший науковий співробітник інституту археології Національної академії наук Андрій Петраускас.

Завідувач відділом природи Житомирського краєзнавчого музею Петро Печенюк говорить, що знайдені рештки мають бути під постійним наглядом.

“Рештки тварин майже завжди знаходять у гарному стані, а їхні руйнування у більшості випадків пов’язані з тим, що люди не знають, як з ними поводитися. Знайдені залишки потребують негайної фіксації, а у подальшому – консервації. І цього часто не проводять, тому це призводить до їхнього швидкого руйнування”, – розповів Петро Печенюк.

До приїзду науковців для проведення розкопок на місці знахідки встановлять накриття, аби кістки не пошкодили.

Читайте також: Справжній мамонт, динозавр та уламок метеориту – у Житомирі готують до відкриття Магістрат. ВІДЕОекскурсія

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here