Житомирське Памуккале показали блогери. ВІДЕО

416
0

Дружбівський кар’єр, який ще називають Житомирське Памуккале та Житомирській Мальдіви відвідали блогери Максим Узол та Ольга Манько. 

Вони вирушили в туристичну подорож на Житомирщину з наметами. Зокрема, й відвідали кар’єр, який  наробив “багато шуму” серед туристів, а відео про нього зібрали мільйони переглядів у соцмережах.

«Ми їдемо у найтиповіше місце цього літа, яке зібрало мільйони переглядів всіх можливих тік-токах та рілсах в інстаграмі. Це Дружбівський карʼєр на Житомирщині. Він з такою красивою лазурною водичкою, з білосніжним пляжем. Але ми хочемо зробити реальний і детальний огляд цього місця, з усіма підводними каменями», – коментує блогерка.

Дружбівський кар’єр відкрили в 1948 році в результаті видобутку нерудних копалин кварц. Видобуток закрили у 2015, і більшість будівель у зруйнованому стані. Каньйони, місце на якому можна влаштуватись з наметами – це відходи від того виробництва, крихти мінеральної породи. Їх ставало все більше і більше. Так зʼявились  гори, які так і  ваблять своєю інстаграмністю. 

«Це найкрасивіший захід на пляж, який я коли-небудь бачила. Гори такі рельєфні та білосніжні. Максимальна глибина карʼєру становить близько 30 метрів, вода справді неймовірно чистенька, тому приємно купатися. Єдине, дуже різко набирається глибина, тому врахуйте це, якщо будете їхати з дітьми», – зазначає Ольга Манько.

На локації також є катамарани, на яких можна поплавати та подивитися на скелі з середини озера. 

«Ближче до вечора ми зголодніли, тому я вирішив піти до лісу у пошуках дров. Капець, як ту засмічено. Туалет є на території, але люди, чомусь, туди не добігають. Такі молодці, що прям вздовж стежки виклали сміття. Народ, не треба влаштовувати виставку своїх продуктів споживання, і показувати всім як ви вмієте. Краще покажіть, як ви вмієте до смітника доходити та вбиральню. Це набагато кращий приклад», – розповів Максим Узол.

Блогерам сподобався кар’єр о 5 ранку, коли пляж абсолютно пустий. Вхід та в’їзд вільний. Вони звертають увагу відпочивальників – залишати після себе чистоту.

Нагадаємо, Житомирське Памуккале заманило тисячі туристів і драйверів, карʼєр також відвідав відомий режисер Алан Бадоєв, а Дантес тут у 2023 році зняв кліп. Навіть у війну ця локація залишається однією з найбільш популярних – сюди організовують тури.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here