Home Відпочинок Дартс, прокат машинок, батут, попкорн, солодка вата і кульки: літні розваги на...

Дартс, прокат машинок, батут, попкорн, солодка вата і кульки: літні розваги на Бульварі. ФОТО

130

Літо – пора канікул та відпусток, тож упродовж кількох наступних місяців діти й дорослі матимуть більше часу для відпочинку і прогулянок містом.

Одне з найулюбленіших місць у Житомирі – Бульвар. Туди журналісти «Першого житомирського інформаційного порталу» відправилися у перший день червня, аби перевірити, які активності та розваги чекають на відпочивальників.

Отож, окрім комунальних атракціонів у Шодуарівському парку, на вас чекає прокат дитячого автотранспорту, можна прокататися міні-потягом чи пострибати на батутах.

Також у теплу пору в парку доступна можливість прокататися дітям верхи на поні.

У продажі багато видів морозива, зокрема, новинка цього сезону – морозиво у гранулах, за яким, судячи з соцмереж, стоять черги, аби спробувати.

Ще можна купити порцію попкорну (солодкий, солоний, фруктово-кольоровий), солодку вату, кульки різних форм і розмірів, іграшки, аксесуари для порятунку від спеки, мильні бульбашки, літачки і повітряних зміїв, маски, перуки та ін.

Дорослим пропонують зіграти у дартс з повітряними кульками і виграти сувеніри, іграшки, солодощі чи навіть шампанське чи енергетик.

Точки продажу у цьому сезоні облаштували і на Набережній біля Тетерева.

Варто зазначити, що на Бульвар із Михайлівської переїду відомий лялькар Сергій Соловйов і тепер разом з театром маріонеток чекає усіх в пʼятницю, суботу й неділю з 15 години.

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here