Home Культура ФК “Полісся” презентував нову емблему клубу

ФК “Полісся” презентував нову емблему клубу

163

16 червня ФК “Полісся” Житомир на своїй тренувальній базі провели презентацію нового логотипу команди для гравців та фанатів.

Нова емблема клубу виконана у формі двох зелених кіл з основою чорного кольору та додатковим білим колом всередині, на фоні якого по центру розміщений мінімалістично виконаний силует голови вовка. Над нею ми можемо побачити напис “Полісся”, а по обидва боки від центру лого надруковані числа “19” та “59” відповідно, які при злитті утворюють рік заснування клубу.

Також новим головним слоганом клубу став вираз “Сила в зграї”, який відсилає нас до твору Редьярда Кіплінга “Книга джунглів”, де були такі рядки: “Сила Зграї – у кожному з вовків, сила вовка – у рідній Зграї”.

Окрім цього, відповідно з оновленням емблеми, у фан-шопі клубу відбудеться і оновлення наявної атрибутики. Про це у прямому ефірі презентації розповів маркетолог ФК “Полісся” Владислав Вахільчук.

Нагадаємо, що раніше “Полісся” уже планувало оновити логотип, шляхом фанатського конкурсу, однак тоді президент клубу Геннадій Буткевич анулював результати голосувань вболівальників за нову емблему.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here