Home Відпочинок Дитячі спогади розблоковано: червень в селі на Житомирщині. ФОТОРЕПОРТАЖ

Дитячі спогади розблоковано: червень в селі на Житомирщині. ФОТОРЕПОРТАЖ

1375

Літо – пора канікул, які більшість із нас у дитинстві проводили в родичів у селі, залишаючись там на кілька тижнів чи аж до осені.

Журналісти «Першого житомирського інформаційного порталу» підготували тематичні фото та відео, аби освіжити ваші найтепліші спогади про село, літо і неймовірну природу навколо.

Пропонуємо разом з нами пригадати кольори, смак і аромат того часу – стиглі вишні, черешні, полуниця, шовковиця, порічки і смородина з власного саду, свіженькі огірочки, кабачки, капуста, кріп, цибулька, часник з городу, зелений горошок з колгоспного поля, розваги біля річки чи в калюжах після дощу, походи в ліс по гриби, поїздки на конях, заготівля сіна, випасання корів, спів птахів зрання і заходи сонця, цвітіння липи, польове різнотравʼя…

Усе це дивіться у фоторепортажі далі і не забувайте радіти кожній миті життя, скільки б років вам не було. Телефонуйте рідним, обіймайте, цілуйте, кажіть про свої почуття і обовʼязково навідуйтеся в село, де й досі панує атмосфера безтурботності і затишку.

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here