Головна Відпочинок Мотоциклістка з Житомира витратила 11 днів на подорож у Тбілісі і назад

Мотоциклістка з Житомира витратила 11 днів на подорож у Тбілісі і назад

195
0

Прикріпивши до мотоцикла грузинський та український прапори, мешканка Житомира Ніна Шмигельський за 11 днів проїхала 4 тисячі 655 кілометрів з Житомира до Тбілісі і назад.

– Я мріяла побувати в Грузії, – зізналася Ніна. – Ще взимку спланувала цю поїздку, а зараз здійснила. На дорогу мені було потрібно 8 днів, 3 дні я гостювала в Грузії. На мотоцикл я причепила великий український прапор, а грузинський – наважилася повісити тільки тоді, коли перетнула український кордон. А на російському кордоні всі цікавилися, що це за змагання.

У Владикавказі я пробила колесо. Це сталося пізно ввечері, тому довелося там позапланово переночувати. Вранці мені безкоштовно заклеїли колесо, напоїли чаєм, і я вирушила далі. Дуже сподобалося колесити по Грузії – там чудові дороги!

У минулому році Ніна з’їздила на мотоциклі в Польщу. За тиждень дівчина подолала більше 3 тисяч кілометрів. Наступну свою поїздку Ніна планує здійснити до Туреччини. Вона запевняє, що подорожувати на мотоциклі суцільне задоволення. Про болі в спині і м’якому місці від багатогодинної поїздки на мотоциклі, дівчина вважає за краще замовчувати.

Факты

one of leading firms providing recruitment and outsourcing services

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here