Home Відпочинок На районі: екостежка та карʼєр на Богунії у Житомирі. ВІДЕО

На районі: екостежка та карʼєр на Богунії у Житомирі. ВІДЕО

1373

Продовжуючи рубрику «На районі», журналісти «Першого житомирського інформаційного порталу» в перші дні літа навідалися в одне з масових місць відпочинку жителів міста і прогулялися берегами карʼєру на Богунії та лісовими стежками поруч.

Дістатися сюди можна громадським транспортом з різних районів міста, а частину шляху доведеться подолати пішки. З собою радимо обовʼязково захопити засіб від комарів.

Нині на карʼєрі майже з самого ранку вже людно, а ближче до вечора повсюди навколо можна зустріти компанії відпочивальників, які готують шашлики, гучно слухають музику.

Власне «сліди» відпочинку ще з минулого сезону – сміття і залишки багаття, також присутні, хоча з одного боку карʼєру є спеціально облаштоване місце з сміттєвими баками.

На берегах карʼєру є здебільшого стихійні місця для купання, а біля водойми встановлено знак, що вона пожежна.

Для тих, хто не ризикує купатися, є альтернатива – екостежка поряд. Це локація, яку в 2020-му створили лісники. Її протяжність – близько кілометра. На маршруті є деревʼяні лавки, східці, містки над струмком і раніше були інформаційні стенди, але наразі лишилися лише щити, на яких вони розміщувалися.

Якщо відійти трохи далі від карʼєру, то можна насолоджуватися співом пташок, ловити промені сонця серед гілок височенних дерев. Окрім основної екостежки, є ще розгалуження інших стежок, які протоптали місцеві або відпочивальники, тож ними можна дістатися до приватної забудови чи вглиб лісової гущі.

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here