Головна Відпочинок У Житомирі відходами опалюють лікарні. ВІДЕО

У Житомирі відходами опалюють лікарні. ВІДЕО

166
0

У Житомирі 3 лікарні перейшли на альтернативні джерела енергії. Тепер у дитячій лікарні завжди затишно й комфортно.

Про це  йдеться в сюжеті телеканалу "24".

За словами головного лікаря, раніше в закладі були перебої з теплопостачанням — стара котельня час від часу виходила з ладу. Тепер медики не залежать від централізованого опалення, та ще й економлять гроші — за сезон до 2-х мільйонів гривень.

Окрім того, котельня виробляє ще й пару. Її вистачає для того, щоб прати по 6 тонн білизни щодня. Котельню на альтернативному паливі для лікарень встановив український виробник.

Його обладнання активно закуповують навіть у Європі. Установки можуть працювати самостійно, за всіма процесами стежить комп’ютер. Головна перевага таких котлів у високому коефіцієнті корисної дії, який становить 98 %, тобто майже все, що згоряє в печі, йде на опалення, нагрів води та пару.

На опалення йде все: солома, дерев’яна тріска, виноградна лоза, відходи агровиробництва і сміття. Окрім подачі тепла та нагріву води, котел може ще й виробляти електроенергію на невеликий житловий район чи підприємство.

Окуповується таке обладнання вже за 1-2 опалювальні сезони. Заощадливі європейці його встановлюють на кілька багатоквартирних будинків.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here