72-річна бабуся з Бердичевського району передала військовим, які перебувають на лікуванні їжі на понад 6000 грн, приготованої особисто

872
0

72 річна бабуся зібрала продуктів на понад 6000 тис грн, після чого вона разом з помічником завезла їх до військового шпиталю. Жінка привезла різні продукти для військових які проходять лікування у одному із медичних закладів області. Вона вже давно знала, що військові в шпиталях не завжди мають можливість насолоджуватися смачними та домашніми стравами. Так виникла ідея про збір продуктів, які можна було б використовувати для готування домашніх страв у військових лікарнях. Вареники, заморожені фрукти, кутя, овочі, м’ясо, солодощі тощо. Ніна каже, що домашніми стравами хотіла викликати у військових теплі спогади про дім. На приготування вареників витратила власні продукти, а ось фрукти та овочі волонтерка збирала ще з осені.

“Я вирішила допомогти військовим, передати у шпиталь військові продукти, які я приготувала з осені. Продукти не приносили мені, лише сестра допомогла. Я передала яблука, консервацію, огірки та помідори, солодощі, вареники з картоплею та капустою, кутю, курки. Вони перебувають на війні, і я багато допомагала іншим, передавала туди, де ведуться важкі бої. Вирішила розширити цю ініціативу й в Житомирі, оскільки тут у мене є багато дітей та онуків. Надихнуло допомогти дітям, щоб вони спробували домашні смаколики, які я приготувала – варенички, струдлі, печиво, все це домашнє. Військових потрібно підтримувати, як у госпіталі, так і всюди, тому долучайтесь всі, щоб допомагати дітям!”,- говорить волонтерка Ніна Ткачук.

Підписуйтесь на «Перший Житомирський» у соцмережах:
Telegram
Facebook
Instagram
YouTube
TikTok

Previous articleДепутат від забороненої ОПЗЖ заволодів 1,4 млн грн бюджетних коштів, виділених на прибирання міста (ФОТО)
Next articleУ Житомирі відкрили центр психосоціальної підтримки для дітей, які постраждали від війни

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here