Головна Війна “Бистрєє расійскіє войска освободілі Украіну”: на Житомирщині затримали двох колаборантів

“Бистрєє расійскіє войска освободілі Украіну”: на Житомирщині затримали двох колаборантів

194
0

Жителька Коростенського району, біля автомагазину роздрібної торгівлі, переконувала людей, що українців обстрілює ЗСУ. Також викрито й уродженку Луганщини, яка на території державного санаторію підтримувала дії росіян.

 Про це пише Житомирська обласна прокуратура: 

“Жителька Коростенського району проявляла пропутінську активність біля автомагазину з роздрібної торгівлі, у присутності односельчан, публічно заперечувала здійснення збройної агресії рф проти України. Зокрема, намагалася переконати їх, що мирне населення обстрілює не ворог, а ЗСУ. Підозрювана цинічно заперечувала вбивства дітей ворожим військом та стверджувала, що населення України – сепаратисти, яких треба знищувати тощо”, – йдеться в повідомленні.

 Зокрема, поліція затримала й 38-річну уродженку Луганщини, яка проживала в  санаторії для батьків з дітьми Коростишеві.  Жінка, на території державного санаторію, публічно агітувала за дії росії. 

Обвинувачена наприкінці червня цього року, перебуваючи на території державного санаторію, закликала знайомих підтримати дії держави-агресора та бідкалася, щоб «бистрєє расійскіє войска освободілі Украіну, запустілі по Коростишеву ракєти, штоб от нєго нічєго нє осталось»”, – додають у прокуратурі.

Досудове розслідування проводили територіальні органи поліції.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here