Головна Війна Дорогою гатили з артилерії і з повітря: житель Малина розповів, як рятував...

Дорогою гатили з артилерії і з повітря: житель Малина розповів, як рятував близьких із Київської області

568
0

Андрія Олещенка, жителя Малина, близькі попросили вивезти сім’ю з восьми із Київщини. Їх будинок повністю зруйнували окупанти, тому вони тимчасово ховалися у сусідів. Малинчанин разом із дружиною поїхали забирати близьких.

Через сильні обстріли чоловік залишив у лісі дружину в авто, а сам пішов пішки.

Про це пише Малин-медіа.

«До мене звернулися знайомі та попросили забрати їхніх близьких із села Варівськ. Ми сіли з дружиною в авто і вирушили в дорогу. Був ранок. Дорогою почалися сильні обстріли: гатили і з арти, і з повітря. А за Морозівкою окупанти перекрили дорогу поваленими деревами. Вирішив залишити дружину в авто у лісі, а далі йти пішки», –розповідає пригадує Андрій.

До пункту призначення йшов пішки 4 км. Він не думав про небезпеку лише про людей, яких він рятує.

«Не знаю, про що я взагалі в той момент думав… Знав, що мені потрібно забрати людей, що на мене чекають. На цьому й усе. Я запакував їх усіх в одну їхню машину і польовими дорогами вирушили у напрямку Малина. Весь цей час постійно було чути постріли, гатили з неба. Але назад дороги вже не було. Щасливо доїхали до місця, де залишив авто і дружину. Махнув їй, аби сідала за кермо і їхала за нами. Так ми успішно потрапили у Малин», – розповідає чоловік.

У Малині врятовані тимчасово залишилися у родичів, які поки за кордоном.

Наступного дня авто чоловіка потрапило під обстріли. Андрій віз посилку на передову. Автомобіль перевернувся, але, на щастя, з чоловіком усе добре.

Наразі він шукає інший автомобіль, аби й надалі мати змогу допомагати військовим.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here