Роботи з ремонту мосту в Малині на 16 млн грн вже оплатила Естонія. Це 40% від передбаченої допомоги.  Ще 11 млн грн на будівництво мосту заплатили з Державного дорожнього фонду. 

Про це 11 липня повідомив голова ОВА Віталій Бунечко:

“Сьогодні разом з представниками Комітету з питань Європейського Союзу парламенту Естонії та Посольства Естонської Республіки в Україні ознайомились із ходом робіт на ще одному об’єкті, який буде відбудований на Житомирщині за участі наших естонських партнерів. Йдеться про міст в Малині, який був зруйнований під час одного з авіаційних ударів росіян.

Проєкт реалізується за кошти Державного дорожнього фонду, а Естонська сторона погодилася виділити на будівництво мосту співфінансування обсягом 1 млн євро”.

Таким чином на місці зруйнованого мосту, що ділить Малин навпіл, будують новий. 

Будівельники запевняють, що роботи будуть завершені до кінця вересня 2023 року.

Також естонські партнери проводять публічні закупівлі на реалізацію II черги будівництва садочка в Овручі. Невдовзі заклад зможе забезпечувати якісними та головне безпечними умовами 160 дітей. При його будівництві було створено окреме бомбосховище, обладнане усім необхідним для комфортного перебування дітей, навіть у таких надзвичайних умовах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here