Головна Війна Головою Луганської ОВА стане екскерівник поліції Житомирської області

Головою Луганської ОВА стане екскерівник поліції Житомирської області

1042
0

Екскерівник поліції Житомирської області Артем Лисогор стане головою Луганської ОВА.

11 квітня Уряд підтримав проєкт Указу президента, – інформує пресслужба Кабміну:

“Підтримано проекти Указів Президента України про призначення Артема Лисогора головою Луганської обласної державної адміністрації”. 

Артем Лисогор народився 25 квітня 1983 року у місті Дніпро. Службу в органах внутрішніх справ розпочав з липня 2000 курсантом Національного університету внутрішніх справ. 

З липня 2004 став працювати слідчим спочатку Амур-Нижньодніпровського, потім Бабушкінського районних відділів Дніпропетровського міського управління УМВС.  

З грудня 2008 був призначений до Управління громадської безпеки ГУМВС в Дніпропетровській області, де працював на посадах від старшого інспектора до начальника відділу забезпечення масових заходів.  

З 2015 року служив у полку особливого призначення «Дніпро-1» заступником командира роти, а з липня 2016 підполковник поліції виконував обов’язки заступника начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області, відповідав за забезпечення громадської безпеки та публічного правопорядку. 

Із лютого 2022 відбув у Щасті Луганської області організовував роботу додаткових підрозділів, сформованих із батальйонів. 25 лютого прибув до командного пункту у Сєвєродонецьку та допомагав обороняти населені пункти навколо міста. 

В березні 2022 полковник Артем Лисогор отримав орден «За мужність» ІІІ ступеня від Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here