Home Війна Гроші зібрали за два дні: учні житомирського ліцею передали автомобіль для військових...

Гроші зібрали за два дні: учні житомирського ліцею передали автомобіль для військових з 95-тки

220

Сьогодні, 22 червня , у Житомирі  учні ліцею №16 Житомира передали автомобіль для житомирської бригади.  Гроші зібрали на благодійному ярмарку за два дні.

  Заступниця директора з виховної роботи ліцею №16 Алла Виговська говорить, що в ліцеї вже втретє провели благодійний ярмарок. За два дні зібрали необхідну суму на автомобіль.

Ми вже третє передаємо допомогу нашим військовим. Перший раз ми передали два генератори та бензопилу на 95-ту бригаду. Також 11 квітня учні нашого ліцею передали автомобіль для 115 бригади територіальної оборони.   Цього разу до нас прийшов запит від наших житомирських військових. Вони попросили нас зібрати кошти на автомобіль. І вже 1 червня ми провели ярмарок та за дні зібрали потрібну суму.  Взагалі перед всіма канікулами окрім осінніх завжди проводимо благодійні ярмарки. Діти спробували долучитися до збору коштів та зрозуміли, що можуть бути корисними та надавати серйозну допомогу Збройним силам України. Нам допомагали учні, батьки, вчителі  та волонтери. Ми плануємо ще проводити благодійні заходи“.

Учень ліцею Данило активно долучився до ярмарку. Хлопчик, втратив батька на війні, тому він знає наскільки важливо допомагати.

Я вирішив долучитися до ярмарку, аби допомогти нашим військовим, бо їм дуже важко. Вони терплять різні погодні умови.  На ярмарку продавав та купував смаколики підтримував, як і свій клас, так і чужий. Вся школа старалася заради однієї цілі“, – розповів Данило. 

Військовий  з 95-ї бригади Володимир каже, що автомобіль поїде на передову. 

Автомобіль піде в 95-ту бригаду.  Згодом доправимо його в один із підрозділів на передову. Позашляховик буде виконувати важливі бойові завдання. Ми дуже вдячні дітям цього ліцею, що вони зібрали кошти на авто. Зараз дуже потрібна допомога нашій бригаді так і всім. В єдності наша сила“, – говорить військовий. 

Нагадаємо, що учні та вчителі ліцею №24 передали військовим позашляховик. ВІДЕО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here