Головна Війна На Житомирщині в центрах зайнятості зареєструвалися майже 1000 переселенців

На Житомирщині в центрах зайнятості зареєструвалися майже 1000 переселенців

145
0

З початку війни в Житомирській області знайшли прихисток багато переселенців. Близько тисячі з них зареєструвалися в центрах зайнятості. Нову роботу вже знайшли 182 особи. Вони працюють на різних посадах.

Про це повідомляє обласний центр зайнятості:

«З початку березня й до 20 червня у центрах зайнятості та філіях в Житомирській області було зареєстровано 984 внутрішньо переміщені особи. Найбільше їх звернулось з Донецької області (226 осіб), з м.Київ та Київської області (відповідно 176 та 158 осіб), а також Харківської, Херсонської та Луганської (від 60 до 90 осіб)».

Найбільш активні в пошуці роботи – молодь, менше – люди середнього віку.

«Серед вимушених переселенців, які вирішили шукати роботу на Житомирщині, найбільше молоді (понад 40%) та людей середнього віку (30%). Більшість із приїжджих мають вищу або неповну вищу освіту, близько третини – професійно-технічну, інші – повну загальну середню. Жінок серед них удвічі більше, ніж чоловіків (660 і 324 відповідно)», – зазначають у центрі зайнятості.

Влаштовані на роботу мають посади швачок, продавців, лікарів.

«Нову роботу за сприяння служби знайшли 182 переселенці. Найбільше працевлаштував Житомирський міський центр зайнятості – 78 осіб, Новоград-Волинський – 33 особи та Андрушівськарайонна філія – 20 осіб. Працюють переміщені співвітчизники на підприємствах різних сфер діяльності, найбільше серед них швачок, комплектувальників проводів, лікарів різних спеціалізацій, продавців, слюсарів, водіїв, менеджерів, операторів машин та устаткування. Багатьом із переселенців вдалося влаштуватись на керівні посади різного рівня: начальниками відділу кадрів, цеху чи виробництва, завідувачем аптеки, головним бухгалтером, архітектором », – зазначають у центрі зайнятості.

Вже 94 роботодавці Житомирщини звернулись за компенсацією витрат на оплату праці 183 працевлаштованих ними внутрішньо переміщених осіб. 

З трьох мільйонів гривень, виділених урядом в рамках цієї програми для області, 442 тис.грн вже виплачені роботодавцям, а майже 1,2 млн. грн ще планують виплатити.

Нагадаємо, що у Житомирі назвали найбільш оплачувані вакансії.

Читайте також: Допомога по безробіттю – лише 30 днів, далі – суспільні роботи

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here