Головна Війна Орків, які чинили звірства в Бучі, знову відправлять в гарячі точки в...

Орків, які чинили звірства в Бучі, знову відправлять в гарячі точки в Україну

722
0

Окупантів, які вбивали та катували мирне населення в Бучі, повернуть знову на території України. Їх вже вчора вивезли в Мозир, а вже через декілька днів вони поїдуть до Бєлгорода, звідки їх відправлять в одну з «найгарячіших» точок (орієнтовно – харківський напрямок). Їх командування відправить туди, де вони не зможуть вижити. 

Про це пише ГУР Міноборони України:

“64-та мотострілецька бригада 35-тої загальновійськової армії РФ, військовослужбовці якої чинили масові вбивства та катування мирного населення в Бучі, буде повернута на територію України. Російське командування не проводитиме ротацію особового складу в цьому підрозділі та знову кидає його на передову”. 

Російські орки відпочиватимуть два дні і поїдуть знову воювати на території України. 

“Станом на 4 квітня бригаду було виведено з України в Білорусь і вона перебувала поблизу міста Мозир. До 6 квітня особовий склад доправлять залізницею до російського Після лише дводенного відпочинку їх планують повернути в Україну. Зазвичай, російські підрозділи, що покидають зону бойових дій, отримують набагато більше часу на відновлення та відпочинок”, – повідомляють у ГУР.

У них будуть спеціальні завдання: знову залякування населення. Можуть робити те саме, що і в Бучі, тільки в інших містах. Проте, їх же держава має на меті знищити їх самих, щоб ті ніколи не давали свідчення в судах.

“Подібний графік вказує на те, що на 64-ту бригаду очікують «спеціальні завдання». Перше з них: залякування жителів населених пунктів України. Ті, хто чинив злочини геноциду в Бучі можуть повторити це знову в інших містах.Ще одна мета швидкого повернення 64-ї бригади на територію України – швидка «утилізація» непотрібних свідків. Тобто, передислокація на таку ділянку фронту, де у них не буде шансів залишитися живими, щоб унеможливити надання свідчень у майбутніх судах”, – зазначає українська розвідка.

Вони масово відмовлятися повертатися на смерть, бо розуміють, що тих катувань їм не пробачать. Але командування погрожує їм тюрмою. 

“Особовий склад підрозділу, усвідомлюючи резонанс подій в Бучі та відповідальність за скоєні злочини, масово опирається поверненню в Україну. Втім, російське командування ігнорує ці настрої та погрожує трибуналом в разі відмови продовжувати участь у бойових діях. Рапорти на звільнення не приймаються до розгляду”, – йдеться в повідомленні.

Наразі українські та міжнародні слідчі проводять документування численних воєнних злочинів та злочинів проти людяності, вчинених російською армією.
Нагадаємо, на трасі Київ-Житомир та по вулицях у Бучі та Ірпені – сотні закатованих тіл мирних українців.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here