Home Війна Пересів із трактора на танк: 95 бригада розповіла про танкіста екіпажу “Пугач”

Пересів із трактора на танк: 95 бригада розповіла про танкіста екіпажу “Пугач”

154
0

“Пугач” – так називають один із танкових екіпажів у 95 бригаді. 

“Бо ми як виїжджаємо на чергування, то всі орки «пугаються» та розбігаються”, – сміються танкісти.

Один із них – військовий Руслан, до повномасштабного вторгнення працював трактористом. Тепер пересів на танк і є водієм-механіком.

Перед виїздом перевіряє свій тану. Після кожного виїзду разом із колегами обслуговують техніку, щоб вона служила на «відмінно».

“Наприклад, може десь коли їхали швидко, збили десь деревом елемент захисту, то треба новой поставити. А так танк то така махина, що дерево переїде і не помітиш. Якось назад здавали в лісі, то тільки вже коли п’яте дерево завалили та почали по них підійматися, відчув, що щось заважає руху. Тому танк то дуже серйозна машина”, – розповів водій-механік Руслан.

Боєць 95-тки розповідає, що досвід роботи на тракторі йому допоміг швидше навчитися відчувати габарити танка та вправно маневрувати під час бою.

Танкісти постійно в очікуванні наказу про виїзд на фронт, тому завжди напоготові в будь-який момент застрибнути в танк і поїхати знищувати ворогів.

“Що тільки не знищували за цей рік! І танки були, і БМП, і вантажівки, різна техніка, позиції з росіянами не раз «зачищали». Он було знищили мінометний розрахунок – вдалось під’їхати, поцілити й втекти швидко. Вже на наступний день заїжджали на чергування, то піхота зупиняла, щоб подякувати. Бо після знищених ворожих мінометів їм стало трохи легше просунутися вперед”, – говорить командир екіпажу Віталій.

У 95-й бригаді розповідають, що часто мають високу інтенсивність бою – виїхав, відстріляв, повернувся, щоб зарядитися, і знову на позицію чекати команди.

“Найкраща робота у мене – я навідник і відправляю одним пострілом купу орків на той світ. Драв? Та ні, вже на автоматі знищую їх, а драйв то, коли вони по нас намагаються поцілити. Але наш механік може швидко нас вивезти з будь-якої точки. Тож ми до самої Перемоги будемо кошмарити росіян!”, – говорить військовий Сергій.

Військові розповідають, що найтяжче для них – бути довго далеко від рідних.

Previous articleНа Житомирщині в “Зеленій лагуні” незаконно зрізали дерев на 6 млн грн
Next articleНа Житомирщині шахраї здають в оренду неіснуюче житло

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here