Home Війна Росія перекинула на територію Білорусі нові підрозділи

Росія перекинула на територію Білорусі нові підрозділи

259

На території Білорусії наразі знаходиться 9 тисяч військових. Нещодавно росія провела повторну ротацію та перекинула нові підрозділи, замість тих, що вже пройшли підготовку. Проте ситуація повністю контрольована.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону “Єдині новини” повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

“Ситуація по кордону з Білоруссю залишається повністю контрольованою. Звісно, що цей напрямок досить напружений, оскільки Білорусь не припиняє підтримувати Росію у війні, яку вона розв’язала проти нашої країни, ну й, власне, надає і свою територію, і свій повітряний простір. Там постійно відбуваються навчання між підрозділами Російської Федерації, Республіки Білорусь. Тривають навчання авіаційної компоненти, які мають завершитись десь 1 лютого. Проте, на щастя, поруч із нашим кордоном ми не відмічаємо переміщення ні військової техніки, ні особового складу цих підрозділів”, — розповів посадовець.

Він додав, що Росія провела ротацію, перекинувши в Білорусь нові підрозділи замість тих, що вже пройшли підготовку.

Раніше ми фіксували дещо більшу їхню кількість. Але ті підрозділи, які вже пройшли навчання, були переведені назад на територію РФ для того, щоб надалі перекинути на напрямки, де ведуться бойові дії, а на територію Білорусі зайшли нові підрозділи для проведення цих навчань і, власне, підготовки”, — зауважив Юрій Демченко.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here