Home Війна Слідкував за північним кордоном: СБУ викрила агента білоруських спецслужб

Слідкував за північним кордоном: СБУ викрила агента білоруських спецслужб

134
0

У Рівненській області Служба безпеки України викрила агента КДБ Республіки Білорусь, який шпигував за північним кордоном України. Він обходив територію кордону та слідкував за переміщенням Сил оборони.

Про це інформує СБУ:

“Інформатором виявився громадянин білорусі, який має посвідку на постійне проживання в нашій державі і тривалий час мешкає на Рівненщині. На початку повномасштабного вторгнення рф він був завербований співробітником білоруського КДБ та здійснював розвідувально-підривну діяльність проти України“, – йдеться в повідомленні.

Основним завданням агента був збір даних про оборону північних кордонів нашої держави та маршрути переміщення військової техніки. Колаборанта затримали за місцем його проживання під час чергової спроби передачі розвідданих до рб.

Працівники СБУ встановили, що у поле зору білоруського КДБ він потрапив як колишній командир підрозділу десантно-штурмових військ радянського союзу. Тоді він брав активну участь у бойових діях в Афганістані.

Для виконання розвідзавдань на Рівненщині він обходив прикордонну територію і спостерігав за переміщенням Сил оборони. На підставі зібраних доказів затриманому повідомлено про підозру.

Наразі він перебуває під вартою.

Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here