Home Війна У росії закінчуються боєприпаси, тому вона втрачає здатність наступати

У росії закінчуються боєприпаси, тому вона втрачає здатність наступати

146

Останніми тижнями у росії спостерігається дефіцит боєприпасів для російської артилерії. Росіяни наразі поступово втрачають здатність наступати.

Про це у Твіттері повідомило Міноборони Британії із посиланням на дані розвідки.

Зазначається, що це майже напевно було ключовою причиною того, чому жодне російське з’єднання останнім часом не змогло здійснити значущі в оперативному плані наступальні дії.

«росія майже напевно вже вдалася до видачі старих боєприпасів, які раніше були віднесені до категорії непридатних», – вважають у розвідці Британії.

Указом президента рф від 3 березня 2023 року міністерство торгівлі та промисловості встановило заходи щодо обходу повноважень керівників ОПК, які не виконують виробничі завдання.

«росія все більше застосовує принципи командної економіки до свого військово-промислового комплексу, оскільки вона визнає, що її оборонні виробничі потужності є ключовою вразливістю у все більш виснажливій «спеціальній військовій операції»», – зауважили у британській розвідці.

Нагадаємо, що Олімпійський чемпіон з боксу у надважкій категорії, багаторазовий чемпіон світу Володимир Кличко звернувся до президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха із закликом не дозволяти росіянам брати участь в Олімпійських іграх.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here