Home Війна У Житомирі чоловіка судитимуть за ухилення від мобілізації

У Житомирі чоловіка судитимуть за ухилення від мобілізації

282

5 років позбавлення волі загрожує 48-річному житомирянину за ухидення від мобілізації. Він отримав першу повістку ще з жовтня минулого року та двічі проігнорував оголошення йому змісту повісток.

Про це повідомляє поліція області:

“Слідчі Житомирського райуправління поліції завершили досудове розслідування протиправних діянь призовника, який безпідставно з осені намагався уникнути візиту до воєнкомату. 

За умовами мобілізації під час воєнного стану у жовтні минулого року чоловікові було вручено повістку про необхідність прибути до військкомату. Однак у призначений час він не з’явився через госпіталізацію і призначене йому лікування у стаціонарі. Згодом чоловік ще двічі проігнорував оголошення йому змісту повісток та відмовився від їх отримання без будь-яких правових підстав”.

Житомирянин офіційно неодружений і не має на утриманні малолітніх дітей. Водночас чоловік є військовозобов’язаним і за висновком медиків придатний до військової служби. Також він є обвинувачуваним за низкою протиправних діянь у сфері службової діяльності та проти життя і здоров’я інших осіб.

Наразі чоловіку оголосили про підозру та скерували до суду обвинувальний акт.

Читайте також: Чим небезпечні житомирські телеграм-канали про повістки?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here