Головна Війна У Житомирі нової ялинки купувати не будуть, щодо прикрашання вирішують

У Житомирі нової ялинки купувати не будуть, щодо прикрашання вирішують

236
0

Цьогоріч влада через воєнний стан не планує купувати нову головну новорічну ялинку Житомира. Щодо прикрашання минулорічної лісової красуні, поки питання вирішують. Загалом, планують організувати новорічні заходи для дітей.

Про це у коментарі Першому житомирському розповіла начальниця управління культури Ілона Колодій.

“На сьогодні, зважаючи на ситуацію та постанову №590, ми не можемо закупити ялинку. Звісно, у цьому році в січні депутати проголосували, щоб виділити кошти на ялинку, проте у зв’язку з воєнним станом ялинки не буде. Щодо прикрашання ялинки, то поки працює робоча група, яка складається з керівників управлінь та заступника міського голови. Поки питання прикрашання не вирішено. Зараз військовий стан, хоча ми розуміємо, що потрібно проводити новорічні заходи, які спрямовані на дітей,” – акцентувала Колодій.

На сайті Київської міської ради уранці 8 листопада з’явилася петиція проти встановлення новорічної ялинки у столиці. За добу вже зібрали 6 тисяч підписів. Авторка петиції зазначила, що вважає недоречним витрачати кошти на ялинку в умовах, коли ці гроші можна використати на потреби армії.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here