Home Війна У Житомирській області ремонтують міст, який підірвали, щоб зупинити ворожу техніку

У Житомирській області ремонтують міст, який підірвали, щоб зупинити ворожу техніку

248

На трасі М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський ремонтують міст, що проходить через річку Тростяниця. Його підірвали, щоб зупинити техніку російських військових.

Про це інформує САД:

“Тривають роботи з капітального ремонту мосту, що був зруйнований внаслідок бойових дій у Житомирській області.

Практично повністю штучну споруду через річку Тростяниця на трасі М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський було розібрано, адже пошкодження не дозволяли продовжувати ремонтні роботи.

Під час активних бойових дій в області підрив мосту зупинив техніку російських загарбників”.

Дорожники вже завершили  влаштування паль та триває бетонування верхньої частини фундаментів, що розподілятиме навантаження на основу.

До моменту повноцінної роботи мосту буде функціонувати об’їзд – тимчасову переправу влаштували одразу після деокупації північних районів області.

Загалом на автомобільних дорогах державного значення області внаслідок військової агресії російської федерації було зруйновано 5 штучних споруд:

  • Міст через річку Дубовець на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп,
  • Міст через річку Ірша на автомобільній дорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин,
  • Міст через річку Тростяниця на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський,
  • Міст через річку Грезля на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-02 Київ – Іванків – Овруч,
  • Міст через річку Медведка на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-02 Київ – Іванків – Овруч.

На чотирьох із них влаштовано тимчасові переправи, які забезпечують рух легкового та важковагового транспорту. На автошляху М-07 вже відкрито рух відновленим мостом.

У САД зазначають, що автомобільна дорога М-21 для Житомирщини є однією з основних міжнародних транспортних артерій у відношенні логістики та гуманітарних вантажів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here