Home Війна Україна повернула 100 військових і 1 цивільного

Україна повернула 100 військових і 1 цивільного

127

Україна повернула 100 захисників і 1 цивільного (першого заступника міського голови Енергодара Івана Самойдюка) повернула Україна в рамках обміну на 101 військового з РФ.

Про це повідомили голова ОПУ Єрмак та Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Серед звільнених бійців – нацгвардійці, прикордонники та військові ЗСУ. 94 з них – оборонці Маріуполя, включно з 63 воїнами з “Азовсталі”, захисники Бучі, Херсона та Лиману. 

Також є українські оборонці з херсонського та київського напрямків.

До Військово-морських сил належать 46 звільнених, до Державної прикордонної служби – 29, Нацгвардії – 12, ще 8-ро звільнених належать до Збройних Сил України, 5-ро – до лав Територіальної оборони. Цього разу всі звільнені в результаті обміну – рядові й сержанти.

Багато з героїв отримали поранення різної тяжкості.

У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими додали, що звільнений перший заступник міського голови Енергодара Іван Самойдюк не зламався, відмовився співпрацювати з ворогом і був викрадений окупантами 19 березня минулого року на блокпосту біля Благовіщенки. 

Кожен із повернених громадян України отримає необхідну медичну допомогу, зможе пройти реабілітацію, а також відновити документи і банківські картки.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну вдалося повернути додому 1863 українці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here