Home Війна Відкриття Алеї Героїв у Житомирі буде приурочене до Дня пам’яті захисників України

Відкриття Алеї Героїв у Житомирі буде приурочене до Дня пам’яті захисників України

49

Довгоочікувану Алею Героїв у Житомирі, як місце вшанування пам’яті загиблих захисників та захисниць планують відкрити 29 серпня, у День пам’яті захисників України. Розміщена вона буде за адресою майдан Корольова, 1.

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету міської ради 3 липня.

За словами представників управління у справах ветеранів війни Алея матиме вигляд металевої конструкції з банером, на якому будуть розміщені фото полеглих військовослужбовців.

“Департаментом містобудування та земельних відносин розроблено ескіз металевої конструкції, яка буде розміщена на місці вшанування пам’яті загиблих захисників і захисниць України. Це буде (виготовлено прим.) 12 секцій, встановлено 10. На одній секції буде розміщено близько 60 фотографій, по хронології, починаючи з 2014-ого року. Фото були зібрані у форматі А4. Внизу буде зазначено ім’я та прізвище загиблого Героя, дата народження та дата смерті”, – говорить заступниця начальника управління у справах війни міськради Олена Іванисько.

Також було зазначено, що наразі різні департаменти мерії завершують закупівлю матеріалів для виготовлення конструкції, та в найближчий час розпочнуться роботи з побудови.

Окрім того, один із заступників міського голови Олег Смаль оголосив, що після завершення повномаштабної війни планується провести конкурс на розроблення загальної архітектурно-художньої концепції вшанування пам’яті загиблих Героїв у Житомирі.

З 3D-ескізом Алеї Героїв ви можете ознайомитись на фото нижче:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here