Home Війна Волонтери з «Української команди» передали допомогу для житомирських лікарень

Волонтери з «Української команди» передали допомогу для житомирських лікарень

858

До Дня медика Волонтерський штаб “Українська команда Житомирщина” передав допомогу для обласної та другої міської лікарень Житомира. Разом з небайдужими активістами штаб зробив акцент на партії ентерального харчування, що є надзвичайно важливим для якісної медичної допомоги пацієнтам. Також передали індивідуальні засоби захисту, що дозволить медичному персоналу працювати в безпечних умовах та зберегти своє здоров’я під час виконання своєї місії.

“Ініціативи, подібні до цієї, відзначають важливий внесок волонтерської діяльності та громадянського активізму в розвиток медичної сфери. Цю допомогу передали нам наші французькі партнери з організації «Doc4Ukraine». Загалом передали понад 600 кг спеціалізованого харчування для обласної лікарні та більше 2400 кг для другої міської лікарні Житомира. 

Вітаю всіх медичних працівників з їхнім професійним святом і щиро подякувати їм за відданість і самопожертву, яку вони проявляють кожен день. Бажаю, щоб вони не лише продовжували дбати про здоров’я оточуючих громадян, але й зберігали своє власне здоров’я та надалі знаходили силу та натхнення у своїй благородній місії», – зазначив Ігор Гундич. голова волонтерського штабу «Українська команда. Житомирщина».

Нагадаємо, що ця передача допомоги однією із безлічі акцій, спрямованих на підтримку лікарень. Раніше волонтери вже надавали свою допомогу медичним закладам (від французьких сирів до спецобладнання), що свідчить про постійну зосередженість на допомозі медичній сфері.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here