Головна Війна З піснями про перемогу та хвилиною мовчання: як 95-тка відсвяткувала своє 30-річчя

З піснями про перемогу та хвилиною мовчання: як 95-тка відсвяткувала своє 30-річчя

179
0

До дня частини легендарної житомирської бригади військових привітали нагородами, грамотами цінними подарунками та святковим концертом.

Заступник голови Донецької ОВА Вадим Філашкін та начальник Слов’янської ВЦА Вадим Лях подякував військовим 95-тки за службу.

«Ви найкращі! Усе, що ви робите, потім буде обов’язково в усіх військових книжках та підручниках. Ви можете гордитися собою, як і ваші сім’ї. Ви своєю кров’ю відстояли нашу незалежність, своїх рідних та близьких. Згадаймо всіх наших побратимів, які загинули, захищаючи нашу країну та нас з вами!»

Після вшанування загиблих хвилиною мовчання до бійців бригади звернувся представник КДШВ:

«Там де 95-а бригада, там завжди перемога! В тилу на вас завжди надіються. Ваша частина завжди йде вперед, перемагає та звільняє територію. У зв’язку з цим Командування Десантно-штурмових військ започатковує нову традицію і 95-ї бригаді першій вручається мотиваційний прапор, з яким бригада буде здійснювати всі свої подальші перемоги», – зазначив він.

На завершення житомирських десантників розважив фронтмен гурту «Тінь сонця» Сергій Василюк, який наразі також захищає Батьківщину зі зброєю в руках, але спеціально приїхав привітати побратимів з 95-ї бригади.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here