Житомирська міська рада почне надсилати військовозобв’язаним повістки на пошту

Починаючи з 4 липня, військовозобов’язані громадяни Житомира до своїх поштових скриньок отримуватимуть рекомендаційні листи від мерії, в яких міститимуться повістки щодо прибуття до пунктів Територіальних центрів комплектування.

Про це в коментарі Першому Житомирському повідомив заступник міського голови Олег Смаль.

“Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки згідно з розпорядженням начальника ТЦК та СП звернувся до міської ради щодо розсилки повісток. Вони формують список, передають нам повістки, а ми надсилаємо рекомендованим листом військовозобов’язаним особам.

Навіть якщо військовозобов’язаний відмовляється від вручення повістки, згідно з чинним законодавством повістка вважається врученою. Якщо, наприклад, після цього військовозобов’язаний відмовився від вручення рекомендаційного листа та не з’явився до ТЦК – сповіщується поліція. Поліція здійснює розшук цього військовозобв’язного та доставляє його до центру комплектування. Після чого складається адмінпротокол, від 17 тисяч гривень, та в будь-якому випадку військовозобв’язаний направляється на проходження військово-лікарської комісії щодо придатності до військової служби”, – говорить посадовець.

Також він зазначив, що такі дії регламентуються статтею 18 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, та порадив, у випадку, якщо з певних причин особа не отримала на пошту свій рекомендаційний лист, звернутись за роз’ясненням до міського ТЦК та СП.