Home Війна Житомиряни не можуть потрапити в укриття під час тривоги: куди звертатися?

Житомиряни не можуть потрапити в укриття під час тривоги: куди звертатися?

294
0

У Житомирі з початку війни облаштували 4993 укриття. На їх облаштування витратили 320 мільйонів гривень. Під час атаки шахедами 28 травня люди не могли потрапити в укриття, частина із них були закриті. 

Про це Першому житомирському повідомила житомирянка Тетяна:

Ми живемо на вулиці Лесі Українки. Укриття були закриті. Ми всі разом чекали біля під’їзду на вулиці. Наші найближчі укриття були закриті. Куди звертатися, ми не знаємо? Виходить, людей кинули напризволяще?!”.

Також у Фейсбук у коментарі під постом житомиряни скаржилися на те, що під час тривоги ніде сховатися.

“Укриття – це дійсно болюча тема, вірніше їх відсутність. Сьогодні люди бігали з дітьми по вулиці й не знали, де сховатися. Раніше ховалися в школах і садочках. Наразі туди доступу немає. І це вже другий рік війни”, – написала житомирянка Людмила Оверчук. 

Лариса Шанюк пише, що люди просто перечікували на вулиці тривогу:

“Центр, всі люди виходили з будинків і просто на вулиці перечікували. Це як!? Сховатися немає де!!!”.

Таких коментарів у соціальних мережах багато.

Перший Житомирський запитав у начальника  сектору захисту населення Сергія Будішевського, як потрапити в укриття, якщо вони закриті?

“Такі випадки, коли укриття закриті, трапляються. Житомиряни мають звертатися до власника будинку чи адмінбудівлі, в якому знаходиться укриття. Якщо багатоквартирний будинок, то варто звертатися до голови ОСББ.  Вони готують захисну споруду, доглядають за нею, ставлять необхідні речі, які повинні там бути, зокрема, аптечки, вода. А також слідкують за життєзабезпеченням цих захисних споруд водопостачання, електрика, раніше були й дизельні установки, коли зникало світло. Власники та орендарі приміщень, де розташовані об’єкти цивільного захисту населення – сховища та укриття, зобов’язані забезпечувати вільний доступ до них під час повітряної тривоги”, – розповів Будішевський. 

Нагадаємо, що у Житомирі 27 будинків зазнали незначних пошкоджень 28 травня внаслідок ранкової атаки шахедами.

Previous articleІз 1 червня в Україні діятиме стандарт картоплі: екстра, 1 чи 2 сорт
Next articleКортеж у Гідропарку: в Житомирі декілька автомобілів їздили по пішохідній зоні. ФОТО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here