Home Влада Депутата Житомирської міської ради підозрюють у розтраті 1,5 млн грн – вручили...

Депутата Житомирської міської ради підозрюють у розтраті 1,5 млн грн – вручили підозру

290

Правоохоронці повідомили про підозру ексдиректору комунального підприємства депутату Житомирської міської ради за фактами розтрати майна на 1,5 млн гривень.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура:

"За дорученням керівника Київської міської прокуратури повідомлено про підозру колишньому генеральному директору КП «Київська обласна сільськогосподарська брокерсько-комерційна фірма «Обрій» за низкою фактів розтрати майна службовою особою з використанням службового становища, вчиненого повторно (ч. 2, 3, ст. 191 КК України)".

Колишній генеральний директор КП, який на теперішній час є депутатом Житомирської міської ради, упродовж 2016-2018 років надавав в суборенду нежитлові приміщення, розташовані по вул. В. Васильківській у місті Києві.

Отримані від оренди грошові кошти він перераховував на рахунки суб’єктів господарської діяльності, зареєстрованих на його родичів, в якості оплати за товари та послуги, які в дійсності не поставлялись та не надавались.

Державі загалом було завдано збитків на суму понад 1,5 млн грн.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

За вчинене передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

За інформацією opendatabot, попереднім керівником КП "Обрій" був Порядін Олександр Сергійович.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here