Головна vlada Переповнені контейнери: у Житомирі екологи вимагають від мерії розібратися з проблемою...

Переповнені контейнери: у Житомирі екологи вимагають від мерії розібратися з проблемою смітєвих майданчиків

193
0

У Житомирі екологи неодноразово фіксували факти неналежного утримання сміттєвих майданчиків та переповнених контейнерів. 

2 листопада екологи скерували черговий лист до Житомирської мерії з вимогою належного виконання обовʼязків з управління відходами.

Зокрема, в екоінспекції акцентують на необхідності збільшення кількості контейнерів на майданчиках, де часто фіксують переповнення, а також своєчасного вивезення сміття та підтримки майданчиків у належному санітарному стані.

Такий стан майданчиків фіксують у тому числі в центрі міста, по вул. Леха Качинського.

«Інспекцією з метою недопущення накопичення відходів в місці їх збирання в контейнери для подальшого вивезення на полігон побутових відходів неодноразово скеровувались листи на адресу Житомирської міської ради з зауваженнями щодо неприйнятного стану контейнерного майданчику…

У відповідь Виконавчим комітетом Житомирської міської ради повідомлялось про щоденний вивіз ТОВ «ГРІН БІН Україна» за даною адресою», – повідомили в інспекції.

Попри відповідь з мерії, екологи й надалі фіксують факти щодо неналежного  утримання контейнерного майданчика для збирання побутових відходів, що свідчить про неналежне виконання надавачем комунальних послуг своїх договірних зобов’язань.

Нагадаємо, житомирянам планували до платіжки з вивезення та захоплення побутових відходів додати нову послугу з переробки сміття. Згодом мер заперечив зростання платіжок на сміття.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here