Home Волонтерство Від бойових дій до виготовлення ручних робіт: історія Світлани Самойлової

Від бойових дій до виготовлення ручних робіт: історія Світлани Самойлової

389

Світлана Самойлова із Новогуйвинська, колишня військова 95 бригади, старша лейтенантка запасу, яка віддала 20 років на служіння Батьківщині. Нині ветеранка відкрила для себе нове покликання після звільнення з армії. Замість того, щоб шукати звичайну роботу, вона вирішила використати свої навички та таланти для підтримки військових на передовій під час повномасштабного вторгнення росією.

Почавши плести за власні кошти різноманітні вироби з синельних дротів, картини, одяг та подушки з бісеру, виготовляти свічки. Світлана продавала їх та використовувала отримані кошти на закупівлю матеріалів для виготовлення маскувальних сіток, кікімор, окопних свічок, ліків та іншого необхідного обладнання для військових. Її рішучість та наполегливість стали прикладом для багатьох інших, які також бажали допомагати воїнам.Світлана показала, що кожен може знайти свій особливий спосіб підтримки військових. Її вироби стали не лише джерелом натхнення, але й конкретним внеском у покращення умов для воїнів на передові.

Підтримати жінку можна в одному із магазинів у Новогуйвинську, а також звернувшись до Світлани Самойлової в особисті повідомлення у соцмережі Фейсбук.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here