Home Здоров'я Ляшко приїжджав у Звягель на відкриття відділення реабілітації

Ляшко приїжджав у Звягель на відкриття відділення реабілітації

590

У Звягелі після капремонту відкрили відділення комплексної реабілітації на базі Звягельської багатопрофільної лікарні. За рік тут зможуть реабілітувати 640 пацієнтів із гострим мозковим інсультом, ураженнями опорно-рухового апарату та військовослужбовців після кульових поранень, мінно-вибухових травм, ендопротезування суглобів, перенесених мозкових травм, травм хребта і спинного мозку.

На відкриття відділення приїхали місцеві чиновники, а також міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко.

«Капітальний ремонт розпочали восени 2022 року. Міський бюджет виділив для цього понад 5,5 млн грн. Тепер пацієнти, що проживають на території Звягельського району, мають змогу отримувати сучасну якісну реабілітаційну допомогу безоплатно. Це вдалий приклад ефективного спрямування коштів громади на користь її мешканців відповідно до потреб, продиктованих війною. Адже кількість людей, які потребують проходження реабілітації, постійно зростає. Першочерговий обов’язок і місцевої, і центральної влади цю потребу закрити», – зазначив Ляшко.

Він додав, наразі добудовується хірургічний комплекс в Звягельській лікарні. Уряд виділив в червні для цього 100 млн грн.

Нагадаємо, нещодавно Ляшко приїжджав у Радовель на огляд сучасного медичного центру.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here