Корпус протитуберкульозного диспансеру під Житомиром перепрофілюють на інфекційне відділення для дітей, хворих на коронавірус. Наразі триває ремонт відділення на 40 місць за 48 млн грн.

Закупляють також обладнання для лікування та діагностування хвороб.

Про це повідомив губернатор області Віталій Бунечко: 

“Новий медичний заклад, який буде спеціалізуватися на меддопомозі саме дітям, є надзвичайно важливим для області. Особливо зважаючи на останню статистику захворюваності на COVID-19, де серед госпіталізованих пацієнтів збільшується кількість дітей. Реалізація проєкту дозволить створити нове сучасне дитяче інфекційне відділення, розраховане на 40 пацієнтів. Забезпечити його новим обладнанням, лікувальною та діагностичною апаратурою, створити безпечні умови для лікування інфекційних хворих”.

Бунечко зазначив, що обласна дитяча лікарня не має власного інфекційного відділення.

Як повідомляв раніше “Перший житомирський”, обласну дитячу лікарню хочуть повністю реконструювати та навіть побудувати вертолітний майданчик, проте створення інфекційного відділення завданням до виготовлення проєктної документації не передбачили.

У відділенні на території тубдиспансеру проводять утеплення, заміну покрівлі, віконних та дверних блоків. Для доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та організації внутрішньолікарняних перевезень запроектовано медичний ліфт. Також у плані благоустрою передбачається спеціальний майданчик для дезінфекції транспортних засобів приймального відділення, а також спецплощі для кисневого пункту. 

Так виглядав корпус до ремонту у квітні 2021 року

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here