Home Здоров'я Заарештовано головний офіс мережі лабораторій «Сінево», – hromadske

Заарештовано головний офіс мережі лабораторій «Сінево», – hromadske

1205

Мережа лабораторій «Сінево» заявила, що Державне бюро розслідувань арештувало будівлю головного офісу і центральної лабораторії у Києві, – повідомило видання hromadske.

Також видання опублікувало офіційну заяву, яку їм надала компанія “Сінево Україна”. Йдеться у ній наступне:

«”Сінево Україна”, яка є частиною міжнародної групи Medicover з головним офісом у м. Стокгольм, офіційно заявляє, що арешт є протиправним, незаконним, та може вважатися тиском на бізнес, який є найбільшою європейською інвестицією в галузь охорони здоров’я України», — каже компанія.

Окрім цього повідомляється, що ДБР наклало арешт на будівлю в межах кримінального провадження, яке ведеться за фактом «незаконного виведення з державної власності нерухомого майна у період з 2016 по 2021 рік». У відповідь, у “Сінево” стверджують, що зазначене кримінальне провадження ДБР не має жодного стосунку, ані до міжнародної групи Medicover, ані до будівлі, яка належить групі, та на яку накладено арешт. А також додають, що Medicover в особі кіпрської компанії «Лінкмікс Холдінгс Лімітед», придбала будівлю ще у 2010 році у фізичних осіб, тобто на момент придбання будівля перебувала у приватній власності й «жодним чином не могла бути виведена з державної власності у 2016-2021 роках».

Також у заяві компанії йдеться про те, що арешт було накладено без офіційного повідомлення, і дізнались вони про це рішення «лише по факту появи відповідного запису в державному реєстрі».

У разі відсутності розв’язання питання у правовому полі та нескасування арешту будівлі лабораторії, “Сінево” заявляє, що припинить свою діяльність, що призведене до повної зупинки роботи компанії.

«Внаслідок цього без послуг сучасної лабораторної діагностики залишаться не лише мільйони громадяни України, клієнтів “Сінево”, але й низка благодійних, неприбуткових, військових і державних організацій, які компанія обслуговує на безоплатній основі. Загалом, близько 250-300 тисяч людей щомісяця», — йдеться в заяві.

У компанії додали, що також бюджет України недоотримає понад 310 млн грн податків і зборів щорічно — стільки лабораторії сплатили торік, а більше ніж 2300 співробітників стануть безробітними.

Нині ДБР офіційно не коментувало цю ситуацію.

За матеріалами hromadske

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here