Home Гроші Для бухгалтерів-бюджетників провели безкоштовний семінар

Для бухгалтерів-бюджетників провели безкоштовний семінар

96
0
У актовому залі «Телерадіокомпанії» відбувся безкоштовний семінар для бухгалтерів бюджетних підприємств. Такі семінари проводяться в жовтні 2012р. більш, ніж у 20 областях України.
 
Бухгалтери змогли отримати практичні роз’яснення з актуальних питань казначейського обслуговування, бухгалтерського обліку, дізнатися про типові порушення, що виявляються під час проведення ревізій і перевірок і рекомендації щодо їх попередження.
 
За темами, які розглядаються на семінарах, в «БАЛАНС-БЮДЖЕТІ» в жовтні 2012 року будуть друкуватися практичні роз’яснення з прикладами та зразками заповнення документів.
 
Відповіді на найболючіші питання, які будуть ставитися на цих Всеукраїнських семінарах, будуть дані на сторінках видання Баланс – Бюджет у листопаді 2012р. – січні 2013р.
 
У семінарі 16.10.2012р. взяли участь більше 600 бухгалтерів-практиків бюджетних установ всіх рівнів – від головних розпорядників до одержувачів бюджетних коштів.
 
Всі учасники отримали роздатковий матеріал від редакції «Баланс – Бюджету» по тематиці семінару і сертифікати та висловили подяку за отриману корисну, актуальну інформацію і побажання проводити такі заходи частіше. 
 
Previous articleЗ 18 жовтня охоронцям магазинів дозволять носити травматичну зброю
Next articleКолесніков розповів про нововведення на залізницях

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here