Home Гроші Колесніков розповів про нововведення на залізницях

Колесніков розповів про нововведення на залізницях

79
0
Міністерство інфраструктури має намір ввести безконтактні залізничні квитки.
 
Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр інфраструктури Борис Колесніков.
 
Міністр інфраструктури зауважив, що необхідність продажу залізничних квитків у безконтактній формі зумовлена розвитком сучасних технологій і необхідністю боротьби зі спекулянтами.
 
Також, за словами Б.Колеснікова, для боротьби з перекупниками з початку роботи весняного розкладу руху поїздів планується ввести нові нормативи повернення коштів за невикористані квитки. Зокрема при поверненні квитка за менш ніж 3 години до відправлення поїзда планується повертати 50% його вартості, а після відправлення поїзда – тільки 10%.
Віце-прем’єр також закликав населення планувати свої поїздки заздалегідь.
 
"І хочу все-таки порекомендувати пасажирам, є звичайно екстрені випадки в житті будь-якої людини, коли йому потрібно виїхати терміново, але весь світ планує заздалегідь. І весь світ стежить за кожною знижечкою. Весь світ намагається заощадити на поїздках, тому про поїздку, щоб уникнути спекулянтів, потрібно подбати заздалегідь ", – зазначив Б.Колесніков.
 
Нагадаємо, Державна адміністрація залізничного транспорту України («Укрзалізниця») планує в жовтні завершити роботу з переходу на електронні пасажирські квитки.
 
Заплановано, що під час купівлі квитка через Інтернет з жовтня не потрібно буде роздруковувати квитки в касі а відразу ж сідати в поїзд. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here