Home Гроші Оплачувати комуналку, погасити кредит чи купити товари тепер можна, заплативши мобільником

Оплачувати комуналку, погасити кредит чи купити товари тепер можна, заплативши мобільником

99

Житомиряни можуть оплачувати комуналку, штрафи, покупку товарів, послуги інтернету й ТБ, поповнювати кредитні картки та гасити кредити прямо з мобільного завдяки інноваційній послузі «Мобільні гроші» від компанії «Київстар». Для цього треба бути абонентом компаніі не менше 2 місяців, мати поповнений рахунок вашого мобільного телефону на необхідну суму і в будь-який час доби, зайшовши з мобільного на сайт https://money.kyivstar.ua/ без жодних реєстрацій шляхом простих комбінацій здійснити необхідну оплату. Завдяки новій послузі фантастичні речі стають реальністю: ніяких черг у касі, жодних паперових квитанцій, а головне – швидко та безпечно.

«Київстар» спільно з ФК «Контрактовий дім» подбали, аби інноваційна послуга бала максимально проста, зручна, а головне безпечне. Після кожної грошової операції абоненту необхідно вводити для підтвердження індивідуальний код, який приходить на мобільний смс-повідомленням і діє лише протягом визначеного часу. Все – задля безпеки клієнта.

Таким чином, особистий мобільний телефон одночасно виконує роль усіх традиційних пристроїв – банкоматів, терміналів, і дозволяє миттєво оплатити визначені послуги.

Про усі переваги та можливості послуги «Мобільні гроші» 19 червня на прес-конференції в Києві розповів особисто директор з розвитку продуктів і нового бізнесу «Київстар» Олексій Киреєв разом з партнерами.

Лідер телеком ринку запровадив інноваційну послугу «Мобільні гроші», яка дозволяє абонентам в зручній формі звернутися до фінансової компанії для здійснення платежів за товари та послуги, використовуючи для цього свій мобільний рахунок, – пояснив присутнім Киреєв. – Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс послуги «Мобільні гроші» на веб-сайтіwww.money.kyivstar.net дозволить навіть початківцям здійснювати платежі.

Для здійснення платежу за допомогою послуги «Мобільні гроші» абонентові потрібно з мобільного телефону або стаціонарного комп’ютера зайти на сайт, ввести реквізити платежу, свій номер телефону. Безпеку платежів забезпечують одноразові паролі при підтвердженні платежу.Максимальна сума одноразового платежу — 1 000 гривень в деньта загальна сума платежів, здійснених за місяць, не повинна перевищувати 10 000 гривень.При цьому, нижньої межі не встановлено. Фінансова послуга з переказу коштів на користь торговців і одержувачів платежів надається абонентам фінансовою компанією «Контрактовий дім», яка є партнером «Київстар».

Послуга «Мобільні гроші» не вимагає реєстрації користувача, відповідно до правил платіжної системи ФК «Контрактовий дім», зареєстрованих в НБУ. Ідентифікатором є мобільний номер абонента передплаченого зв’язку. Послуга мобільного зв’язку «Мобільні гроші» для абонентів «Київстар» не тарифікується. Якщо при сплаті товарів і послуг стягується комісія, то інформація про точну суму комісії за надання фінансової послуги надається перед здійсненням оплати і перед підтвердженням платежу, – продовжив директор».

Олексій Киреєв наглядно продемонстрував як працює послуга прямо під час конференції на своєму мобільному за кілька хвилин та продовжив відповідати на питання журналістів в той час, як послуга була виконана в повному обсязі миттєво. Присутніх реально вразила оперативність та простота операціі. А у планах «Київстар» зробити послугу «Мобільні гроші» простим додатком на телефон, який, як і всі додатки компанії, не тарифікуватиметься взагалі.

Наразі ж, житомиряни можуть переконатися у доступності і зручності послуги при оплаті різних послуг. На мобільному рахунку у абонента мають бути кошти, достатні для оплати тієі покупки, яку плануєте зробити.

Для оплати треба зайти на сайт https://money.kyivstar.ua/, обрати свій регіон та вид послуг, ввести необхідну інформацію у полях й код для підтвердження. На даний час штрафи, банківські послуги та фінансові послуги, ТБ, інтернет, хостинг, дистрибуцію вже можна оплатити з мобільного, не виходячи з дому та не витрачаючи час на черги і походи по кабінетах. Обіцяють, що в навдовзі за комуналку теж можна буде сплатити у такий же мобільний спосіб.

Таким чином, плюси «Мобільних грошей» видно неозброєним оком: мобільний телефон завжди з вами, він замінює усі пристрої та операції, оплата здійснюється з будь-якої точки і в будь-який час при наявності трафіку та грошей на рахунку, при необхідності кур’єр із кол-центру доставить вам чек/квитанцію із інформацією про оплату послуги.

Юлія ДЕМУСЬ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here