Home Події Віталій Кличко приїде у Бердичів подивитися бокс

Віталій Кличко приїде у Бердичів подивитися бокс

141

У Бердичеві в палаці культури ім. Олексія Шабельника проходить Міжнародний турнір з боксу класу серед молоді на приз братів Кличків.

На фінал змагань у суботу до бердичівлян завітає і сам Віталій Кличко – повідомила начальник Бердичівського міського управління культури Олена Петрівська

"В палаці культури на сцені розташований ринг. В суботу буде Віталій Кличко. Кому цікаво поспілкуватись, прошу до Бердичева"

Майже 300 культурно-виховних заходів щороку проходить у Бердичеві, які організовує міський палац культури. Більшість з них працівники культури організовують для дітей та молоді, каже Олена Петрівська.

"Щороку проводяться міжнародні змагання 9-ий меморіал Лонського, Дні польської культури, міжнародний конкурс краси "Слов’янська краса", церемонія підведення підсумків року "Історію пише Бердичів", на якій відзначаються переможці різних напрямків і галузей, а також найвизначніші неординарні події в житті міста"

Олена Петрівська відзначила, що наразі Бердичівський міський палац культури є найбільшим творчим осередком  професіоналів та аматорів мистецтва району.

Житомирська хвиля

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here